Patiesība par Reptilijāņiem


Reptilijāņi vai reptoīdi ir svešzemju rase, cilvēkveidīgas ķirzakainas radības. Tie ir pazīstami arī kā dinozauroīdi, ķirzakcilvēki, Saurians alfa draconians un zauroīdi.

Reptilijāņi ir gari, apmēram 7 līdz 9 pēdas (ap 2 - 3 metri), ar zaļu zvīņainu ādu, trīs gariem pirkstiem un atšķirīgiem īkšķiem ar talonu uz galiem, tiem arī ir caurumi ausīs, daudz muskuļu uz kājām un rokām, un tiem ir lielas acis. Ir bijuši ziņojumi par reptilijāņiem ar un bez astēm, ar un bez spārniem, un slēptiem dzimumorgāniem. Tie ir manīti valkājot ļoti maz drēbju, izņemot bruņas, bet tie vienmēr ir redzami ar kādu no komunālajām jostas veida ierīcēm, kuras tie izmanto lai palīdzētu tiem kļūt neredzamiem.

Reptilijāņu-citplanētiešu un citu reptilijāņu sanāksmes; Reptilijāņi un Jaunā Pasaules Kārtība


Reptilijāņi ir ļoti bīstama svešzemju suga, kas ir izliekta uz Zemes pārņemšanu. Tie ir ļoti inteliģenti, kas pazīstami ar savu ļaunumu, tiem ir telekinēzes pilnvaras un ir kareivīgu mentalitāta, kas virza to slepeno iekļaušanu mūsu sabiedrībā. Daži sazvērestības teorijas sastādītājiem ir aizdomas, ka daudzi svarīgi līderi faktiski ir reptilijāņi, kas uzvedas kā cilvēki, lai iegūtu varu cilvēku vidū (daži no tiem ir Džordžs Bušs un britu karaliskā ģimene).

Ir daži dažādas teorijas par to kas ir un no kurienes nāk reptilijāņi. Daži saka, ka tie šeit uz Zemes ieradās pirms cilvēkiem un dzīvo dažādās pazemes alās visā pasaulē, bet citi uzskata, ka tie ir no Alpha Draconi zvaigžņu sistēmas.

Reptilijāņi, piramīdas, maiji un bībele


Reptilijāņi ir pazīstamai jau kopš cilvēces sākuma un ir domājams, ka tie ir devuši cilvēcei daudz no tās agrīnās tehnoloģijas, kā arī tie palīdzēja veidot piramīdas, strādājot ar maijiem, un palīdzēja sākt agrīnās reliģijas, izliekoties par dieviem un manipulējot ar bībelē aprakstīto Ādamu un Ievu (domājams ka Ēdenes dārza čūska ir bijusi reptilijānis).

Šī tradīcija dod tēlu vilinošās čūskas iespaidīgajai dimensijai, kas ir ietekmējusi daudzus viedokļus par seno pasauli, kas redzēja čūsku kā pārstāvam ļaunuma spēkus, kuriem pārdabiskas spējas. Diemžēl to gala mērķis ir paverdzināt cilvēku rasi ar Jaunās Pasaules Kārtības palīdzību, un izmantot cilvēkus kalnrūpniecībā un citos fiziskos uzdevumos, kad pienāks īstais laiks.

No visiem dažāda veida citplanētiešiem kas apmeklē zemi, reptilijāņi ir līdz šim visvairāk apdraud mūsu pastāvēšanu kā cilvēkiem. Tiem ir ļoti maz cieņas pret mums un vēlas zemi padarīt par savu. Daži saka, ka pelēkie toņi ir strādājuši pret reptilijāņiem, lai palīdzētu cilvēcei, bet tas ir skaidrs, kāpēc. Tiem var būt līdzīga darba kārtība un tie vienkārši nevēlas lai reptilijāņi apgūst Zemi pirms tiem.

Avots: http://alien-ufo-research.com/reptilians/


Lapa © Wang Ziqiang Rice fields LXIV 2017. No rights reserved.