Uzzini vairāk par reptilijāņiem!

Homoseksuāls valis uzbrūk jauniešiem


Antons Žībiksis, 13. martā 23.56

Kopš šī gada sākuma Latvānijā ir tikuši reģistrēti vairāki gadījumi kuros kāds, šobrīd nenoskaidrots, zils (homoseksuāls) valis ir emocionāli uzbrucis vairākiem jauniešiem. Šo uzbrukukumu dēļ vairāki jaunieši ir sevi ievainojuši ar žiletēm un citiem asiem priekšmetiem.

Aizpagājušajā nedēļā aizritējušajā preses konferencē, valsts poļucijas preventatīvais Andris Kinkēvics skaidroja šī vaļa izcelsmi ar homoseksuāļu centieniem iznīdēt visus heteroseksuāļus ar mobingojoša vaļa palīdzību.

Visvairāk pakļautie vaļa mobingam jaunieši ir tie ar mazohistiskām nosliecēm, kuriem fiziskas ciešanas izraisa baudas reakciju. Ja jūs pazīstat kādu homoseksuālā vaļa upuri, ziņojiet valsts policijai zvanot uz tālruni 110 vai arī rakstot iesniegumu jūsu tuvākajā policijas iecirknī.Putlerinātors

Vladimira Putina atdarinātājs veic teroraktu


Benis Benisons (BETA), 9. martā 11.56

Vakar, 8. martā, kāds suns no Ukrainas, kura izskats ir ļoti tuvs Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam ir pastrādijas šausminošu teroraktu kādā no Ņujorkas homoseksuāļu un citu minoritāšu skolām.

Kā vēstī bijušais ASV ministru prezidents, Nīls Ušakovs, 2013. gadā pamanītais suns, ar anti-deģenerātu grupējuma Al Kaīda palīdzību, tika slepus ievests valstī ar vienu no kolumbiešu zemūdenēm, kuras tiek izmantotas narkotisko vielu nelikumīgai pārvadāšanai.

Vēlāk šis suns, jeb "Putlerinātors" kā to iesaukuši sociālo tīklu lietotāji, iegāja homoseksuāļu skolā un uzreiz sāka kost homoseksuālos skolēnus. Nākamajās 30 minūtēs suns bija sakodis 45 eiropeīdu rases skolēnus un 69 negroīdu rases skolēnus, no kuriem visi bija homoseksuāļi.

Dienas beigās "Putlerinātors" bija sakodis 420 skolēnus, no kuriem 129 mira no gūtajām traumām, kā arī saņēmis 296 ķīlniekus, pieprasot tikšanos ar ASV prezidentu, Džordžu Donaldu Obamu bin Ladenu, kā arī 5 tonnas svaigu pīrādziņu.Arī Rīgu sasniedz reptilijāņu problēmas


Benis Benisons (BETA), 2. martā 21.69

Pēc ilgstošas karantīnas mēģinājumiem tā arī nav izdevies izvairīties no reptilijāņu invāzijas, kas jau pirms vairākiem gadiem tikusi nesekmīgi iznīcināta 1. pasaules valstīs un tagad tā arī tiek novērota 2. pasaules valstīs un arī ir saņemti ziņojumi no Zimbabves un Nigērijas.

Tiek uzskatītsa ka reptilijāņus ir izveidojuši ilumināti («apgaismotie» homoseksuāļi no 18. gs.), bet pastāv arī teorijas par to izcelsmi no kosmiskiem objektiem kas sevi atsakās identificēt. Pārsvarā par to mērķi ir pieņemts uzskatīt vienas (uz zemes) valsts izveidi lai varētu kontrolēt lietas vieglāk.

Pašlaik kāds bezpajumtnieks kas ir ieradies uz Marijas ielas un Raiņa bulvāra stūra, vicinot «SuperKārlis» maisiņu, apgalvo ka šie reptilijāņi ir pat atrodami saeimā un arī Rīgas domē atrodas kāds nīlzirgs* arī esot reptilijānis. Diemžēl mums neizdevās šos apgalvojumus apstiprināt, bet tos nav arī iespējams noliegt, tāpēc bezpajumtnieks iesaka tos neapšaubīt.

* - iespējama transkribcijas kļūdaHomo pienu mobingo māte, Homo piens noskumis


Antons Žīdbiksis, 30. februārī 13.15

Homo piens, citādi pazīstams kā Madara, cenšas izveidot labas attiecības ar klasesbiedriem. Viņa vēlas tikt uzaicināta uz kādu pasākumu, bet tas nenotiek un tas viss noved pie tā ka viņā jūtas vīlusies un aizkaitināta un turpina censties veidot labas attiecības ar klasesbiedriem.

Tomēr pat ja kāds viņu uzaicinātu un viņai nebūtu jāklausās labajās atsauksmēs un intrigās no citiem, jo pati apmeklējusi šos pasākumus viņa nejustos kā caurkritēja, viņu nelaistu māte. Viņas māte nekad nekur viņu nelaiž, tādēļ Madara jūtas ļoti iekšēji dusmīga pret vecākiem, lai gan viņa arī saprot viņu uztraukšanos.

Homo piens pat gandrīz tika uz Plūsmu, bet, protams, viss bija atkarīgs no viņas mātes un tās untumiem. Homo piena māte vispār nesaprot, uzskatot ka Madara ir spītīga, jo, diemžēl vai par laimi, viņa šajā vecumā ieklausās vairāk draugu, nevis vecāku viedoklī.

Tieši šādas mobingošanas dēļ rodas daudzi, ļoti daudzi, vardarbīgi pusaudži. Vecāki, uz kuriem bērns vienmēr ir lūkojies kā paraugiem un kā kādiem kuriem var uzticēties, šādas mobingošanas dēļ var panākt pavisam pretējo efektu - bērns var izgāzt savas dusmas pat ļoti vardarbīgā veidā.

Kāpēc mūsdienās notiek tik daudzas bērnu pastrādātas masu slepkavības? Kā ar to igauņu puiku, kurš ar tēva revolveri nošāva savu skolotāju un 15 savus vienaudžus, ievainoja vēl 40 un pēc tam pats nošāvās? Viņu vecāki mobingoja. Tāpat kā Madaru un vēl tūkstošiem bērnu, ne tikai Baltijā, bet visā pasaulē.

Vecākus vajadzētu izglītot par šādas vardarbības sekām. Varbūt neliela vardarbība - pāris nejauki vārdi - nedēļu, mēnešu, gadu laikā sakrājas bērnā un tad kad bērns vairs nevar to paciest - tā tiek izlaista, visa uzreiz. Šī mobingošana ir jānovērš un vienīgais kas to var izdarīt ir šo bērnu vecāki.

Viena no metodēm kā šādus atgadījumus novērst varētu būt vecāku obligāta izglītošana par šādām tēmām, vai arī propaganda. Tāpat apdraudētus bērnus vajadzētu izņemt no ģimenēm, līdz šīs ģimenes tik pārizglītotas, vai arī bērnu vecāki ir nosūtīti uz pārizglītošanas nometnēm. Tad atliek tikai cerēt ka šādas traģēdijas vairs neatgadīsies.Valentīns Isakovs pateicas par apsveikumiem


Antons Žīdbiksis, 15. februārī 12.05

Pēc vakar aizvadītās visu svētā Valentīna dienas, Valentīns Isakovs ir izziņojies publisku pateicību par vairākajiem apsveikumiem.

Kopumā Valentīns ir saņēmis 69 251 elektroniskus apsveikumus, 12 630 fiziskas kartiņas, 9734 ziedus un 163 dāvanas.

Kārtējā valtentīna diena aizritējusi bez pārāk lielām nekārtībām.


Lapa © Wang Ziqiang Rice fields LXIV 2017. No rights reserved.