Sāvādi dzīvnieki no cita kosmosa

Fuggtardus Buttholus Lickus
€69.99
Fuggtardus Buttholus
€4.20
Fuggtardus Peeholus
€6.66

Kāds no mūsu uzcītīgajiem inžinieriem beidzot ir atklājis kādu MS WINDOZE NT V4.20 programmatūru ar nosaukumu SPOERM.EXE un sācies veidot savādus «trīsdimensionālus» dzīvniekus, kurus programmatūra ir pārveidojusi no divu plakņu koordinātu sistēmas uz vienu plakni, kas ir pārveidota .PNG formātā. Tāpēc mēs nolēmām šīs .PNG formāta datnes novietot uz disketēm un sūtīt.

Kakulacius Homoseksualius
€4.21
Kakulacius Penetracius
€9.11
Kakulacius Stulbenos
€7.54

No samaksas tiks segtas ceļa izmaksas, datņu novietnes (disketes) izmaksas un pārējais tiks ziedots trūcīgiem suņiem, kucēm un dažādu dzimumu kaķiem.

Reptiļu Olas

Kakulacius Homoseksualius
€4.21
Kakulacius Penetracius
€9.11
Kakulacius Stulbenos
€7.54

Reptiļu olas jau gadsimtiem ilgi ir bijušas iecienītas vērtslietas katoļu baznīcas vidū, kuras pēc ilgāka laika arī pieņēma pareizticīgie, jo reptiļu olas ir ļoti labs līdzeklis lai atvairītu luterāņus un citus tamlīdzigus «nepareizticīgos». Mums, diemžēl, ir tikai sintētiskas olas. Bet tās ir iesmaržinātas un pieejamas ķirzaku, bruņurupuču un reptilijāņu garšās.

bLE, tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams iegādāties šīs preces elektroniski, mūsu inžinieri pašlaik strādā lai atjauno elektronisko pasta kastīti, bet viņiem vēl būs vajadzīgs ilgs laiks lai ar to tiktu galā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. (Absolūtas neciešamas nepieciešamības gadījumā rakstīt uz mūsu e-pastu.)


Lapa © Wang Zhiqiang Rice fields LXIV 2017. No rights reserved.