jauni virzieni latvānijas attīstībai
uz kāda veca papīra gabala bija rakstīts 'sēklas - latvju inteliģencei.' tā kā tas bija sarakstīts 1939. gadā, iespējams, neviens nebija paredzējis slāvu sacelšanos, treniņtērpu valkāšanu un saulespuķu sēklu ēšanu, kas tos tādā veidā padaŗītu par latvju inteliģenci, kas tas vispār nav.
4chans apzagts, pepes normalfagiskotas
patiešām uztraucošas ir tā saucamās pepes, jeb zaļas vardes, kuras tur savu zodu, pat ļoti žīdiskā stājā. tieši tāpēc ā. hitlers likas iznīcināt (nevis nogalināt, viņš ir bezvainīgs) žīdus, gejus un dažādus čigānus, it īpaši lēcamos daļās.
krima pieder putinam
ir vairāki, arī mazāki, iespējamības principi, to skaitā arī tādas lietas kā koki, sēnes (ieskaitot liepājas 12 pēdu sēni), dažādas baktērijas un pelējumi. no tiem visbīstamākie ir pelējumi, jo tie ir ļoti mazi (pat līdz 1 um diametrā) izaugumi uz virsmas, kas izdala vairākas toksiskas vielas, to skaitā rādiju-223 un kalciju-50. vairākos testos šie paraugi tika ievadīti divradžu organismos, no kuriem izdzīvoja tikai tie ar 12mg vai mazāk ievadīta pelējuma.
lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi lohi visi lohi