Marta nosper kladi

Šodien, 16. Aprīlī, Marta bezkaunīgi nozaga Ernesta kladi. Viņa to pat izdarīja stundas laikā! Par nelaimi, Ernests šo zādzību nepamanīja un tagad viņam nāksies pavadīt savu atlikušo dzīvi ar 1 kladi mazāk.

Tomēr, redzot šo netaisnību, šo laupīšanu, Gerds Lampočka, bezbailīgi stājās pretī šai, pretīgajai, glumajai ķirzakai. Viņš to piekāva ar Puķītes logu taisāmo mietu.

Ernestu nepagaida pie skolas

Šodien, 26. martā, neviens nepagaidīja Ernestu pie skolas, kā rezultātā viņam bija jāiet vienam pašam uz beķereju, kas padarīja Ernestu ļoti depresīvu, kā rezultātā viņš nospēra 1 kokakolas pudeli no beķerejas, kura, lai gan atdzesēta, lika Gerdam uztraukties par tās aukstumu.

Ernests nopērk karstmaizi

Šodien, 13. martā, Ernests aizgāja starpbrīdi 11.10 (kurā viņš vispār nedrīkstēja) uz tuvāko kiosku pie skolas un iegādājās karstmaizi par 2 eirām. Tas netikai ir neticami dārgi un stulbi, viņš to izdarīja starpbrīdī, kurā viņš vispār no skolas iziet nedrīkstēja, lai gan neviens nepievērsa uzmanību viņa iziešanai. Pampāļi.

Kristānus norauj Martu uz zemes

Šodien, 13. janvārī, Kristānus parāva krēslu uz kura sēdēja Marta un nezinādama par krēsla neesamību apsēdās uz grīdas, atsitot galvu pret galdu un, iespējams, gūstot ļoti smagus un neatgriezeniskus smadzeņu bojājumus, kas protams ir iemesls svinēt šīs lapas redaktoriem un rakstu rakstītājiem.

Ernests Nav Skolā – Jau Atkal

Ernests šodien jau 2. dienu pēc kārtas nav skolā. Viņš ir slims, bet tas viņam neliedza atnākt uz vācu valodas konsultāciju. Jo tas pampālis negrib NV gadā un palikt uz otru gadu.

Gerds uzkāpj letālajai karotei

Pēc tam, kad Mārtiņš Rasa apčamdīja un izmeta letālo karoti no savas kabatas, tā nokrita zemē, uz kuras pēc tam uzkāpa Gerds Lampočka. Gerds drīzumā mirs, jo karotes.

Ernesta 3. penālis – ārpus loga (jau atkal)

Derpsters, Ozo, vai vienkārši Ernests – tā sauc šī penāļa 'īpašnieku'. Šis penālis, 3. penālis, jau 2. reizi tika izmests pa fizikas kabineta logu. Pirmie 2 pašlaik atdusas aiz skapjiem. Ernests bija šokā, ieraugot savu penāli zālē pie skolas.

Fizikas kabinetā galdiem drīz beigsies skrūves

Fizikas, bijušajā Mednes, kabineta galdu kontaktligzdām – pat trīs tādām – pārklājumi ir atskrūvēti. Pašus kontaktus pie galda tur 6 skrūves, kuras stundu laikā būtu ļoti, ļoti grūti noņemt ar parastu skrūvgriezi. Šī ir otrā ķibele operācijas BEZSKRŪVE ietvaros, pirmā būdama kontaktligzdu pārsegumu pieskrūvēšanas. Pašlaik visas atskrūvētās skrūves tiek izmestas pa logu, laui tās vairs nebūtu atpakaļ pieskrūvējamas.

Georgs sacaurumo puķturi

Georgs, jau atkal, ir sacaurumojis puķturi, četrsimt–trešajā, fizikas kabinetā. Pēc puķtura sacauumošanas, Georgs turpināja pūst augsni, kas bija no tā izbirusi.