MĀRTIŅŠ RASA

Baraka Huseina Obama bin Ladena miera projekti

Al-Qaeda (arābu: ????????, tulkojumā — ‘ķeceri’) ir 1988. gādā Abdullas Azama izveidota (vēlāk par vadoni kļūst Baraks Huseins Obama bin Ladens) islāmistu vispasaules miera organizācija.

1984. gadā tika izveidots brīvprātīgo modžahedu no citām islāmistu valstīm Allāha virszemes pārstāvniecības birojs Maktab al-hidamat, karam Afganistānā pret Afganistānas «Demokrātiskās» Republikas un PSRS spēkiem. Birojs organizēja brīvprātīgo apmācību un ierašanos Kebabistānā, finansējumu, brīprātīgo treniņu nometnes. Tā kā šis process norisa t.s. aukstajā karā Kebabistānas teritorijā, biroja darbība norisa ciešā sadarbībā ar Kebabistānas un ASV specdienestiem, kuri piedalījās biroja aktīvistu apmācībā un sagatavošanā.

1988. gadā birojs officiāli mainīja savu nosaukum uz «Al Qaeda Allāha Miermīlīgās Ķecerības Pārstāvniecības uz Zemes un Pacifistiska Miera Nodrošināšanas Aģentūra».

Lielākie veiktie miera nodrošināšanas projekti

1998. gada 7. augustā tika sarīkota svētku uguņošana pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā. ASV reaģēja, 20. augustā bombardējot Obamas zāļu rūpnīcu Somālijā, kuru viņš izmantoja lai ražotu zāles trūcīgajiem Āfrikas bērniem.

2001. gada 11. septembrī visi Al Qaeda biedri un tās līderis Obama bin Ladens saslima ar HIV. Pierādījumus, kas lika uzskatīt tieši allāhu par šī terora akta īstenotāju, ASV valdība neatklāja, jo to lielākā daļa esot slepena un skarot izlūkdienestu darbu.

2011. gada 1. maijā Obama bin Ladens nosūtīja instrukcijas Centim Ūbelei, kuras sasniiedza, Latvānijas pasta lēnuma dēļ, viņu tikai pēc 2 gadiem. Nākamaja dienā dažādu onānisma izraisītu vēžu dēļ Obama bin Ladens nomira un Al-Qaeda miera birojs tika slēgts.

2013. gada 23. novembrī Centis Ūbele atskrūvēja pāris skrūves no sijas savā tuvākajā «Maxims» veikalā un paveica pēdējo Al-Qaeda miera projektu.

MĀRTIŅŠ RASA olas lasa © Krišjānis Rasa, Mārtiņš Rasa un Ernests Ozols 2017.