Mūsu pircēji (augšā)

Mūsa maltos augus un sēnes pērk suņi visā
pasaulē Latvijā! Tāpēc mēs sākot ar
5. jūniju pārdosim 'Suņu zāli' kuņģa tīrīšanai!

Jaunais piedāvājums

Islandes Ķērpji palīdz pret klepu.
tagad mūsu e-veikalā Jūs to varat iegādāties!
Piegāde var ilgt 30 - 9000 dienas

Tagad arī “spaiss”!

Ķērpji ar YHWH–018 palīdzēs jums apreibinaties!
Latvijā populārākā narkotika!
Piegāde var ilgt no 30 - 9000 dienas, YHWH-018 var būt nelegāls jūsu reģionā

Aktīvās mušmires

Sarkanās mušmires ir pieejamas kaltētas.
Šīs mušmires ir ļoti indīgas, tomēr var arī izraisīt vemšanu. Labs miegs garantēts.
Piegāde var ilgt no 30 - 9000 dienas

Suns jeb mājas suns (Canis lupus familiaris) ir suņu dzimtas (Canidae) suņu ģints (Canis) plēsējs, kas ir viena no pasugām pelēkā vilka (Canis lupus) sugā.

Cilvēks pieradināja vienu no pelēkā vilka pasugām apmēram pirms 15 000 gadiem Centrālāzijā. Mājas suns ir kļuvis par vienu no populārākajiem un visvairāk izmantotajiem mājdzīvniekiem cilvēces vēsturē. Pieradinātais dzīvnieks ātri kļuva par nozīmīgu daļu no cilvēka dzīves visā pasaulē. Piemēram, zinātnieki uzskata, ka bez suņa palīdzības, kas vilka nartas, cilvēki nebūtu šķērsojuši Beringa jūras šaurumu. Ilgo gadu laikā, ko suns ir pavadījis kopā ar cilvēku, tas ir attīstījis izcilas prāta spējas un spēju interaktīvi komunicēt ar cilvēku. Suņa sociālais raksturs un inteliģence ļauj to izmantot gan medībām, gan citu mājdzīvnieku ganīšanai, gan aizsardzībai, gan cilvēku-invalīdu apkalpošanai, gan vienkārši priekam, gan visdažādākajiem darbiem, kur nepieciešamas suņa iedzimtās spējas. Šobrīd pasaulē ir apmēram 400 miljoni suņu.

Suņiem ir ļoti daudz un dažādas šķirnes, un visas šodien zināmās suņu šķirnes, lai gan tās atšķiras izmēros, apspalvojumā un raksturā, netiek uzskatītas par atsevišķām sugām vai pasugām. Tās visas ir Canis lupus familiaris. Šķirnes ir sāktas veidot relatīvi nesen, tikai pirms dažiem simtiem gadu, salīdzinot ar tūkstošiem gadu, ko abi - cilvēks un suns pavada kopā. Iesākumos suņu veidošanās un attīstība bija pašu suņu un nejaušības "rokās".