«Laba diena pastaigām»

Enciklopēdija, kuru rediģēt varu tikai es.
Galvenā Lapa
Kas mēs esam

Nēģeris


Roberts Mugabe
Zimbabves karalis
No22. Decembra, 1987.
Šis ar naida kurināšanu nesaistītais raksts neatbalsta rasismu.

Termins nēģeris ir ikdienas frāze, ko parasti izmanto, pamatojoties uz tautību, rasi, sociālo klasi, vai definē kā pieder «nēģeru» konkrētās izcelsmes valstij, tur parasti ir zināma Āfrikas cilvēku apraksta sistēmu - vai tumša āda otru atšķir no «rase ar jums». Sabiedrībās, piemēram, Austrālijā, Brazīlijā, Lielbritānijā, ASV un Dienvidāfrikā par to, kā piemērot dažādus standartus, kas ir klasificēti kā "nēģera", un šie standarti laika gaitā mainās. Dažās valstīs, sociālie standarti, kas ietekmē ādas krāsu un sociālos standartus nēģeriem, kas tiek klasificēti kā "nēģeris" ir atšķirīgi. Piemēram, Ziemeļamerikā, vārds obligāti nenorāda nēģeru tautas ādas krāsu vai tautību, pamatojoties uz sabiedrisko organizāciju rasu klasifikāciju. Dienvidāfrikā jauktas rases cilvēki tiek uzskatīti par «nēģeriem», savukārt citos reģionos, piemēram, Austrālijā un Melanēzija terminu «nēģeris» ir izmantots, un izmantot daudziem dažādiem stāstiem.

Melnkoks


ASV prezidents Baraks Obama, pirmais melnais nobrauciens, savā kampaņā tika kritizēts kā «pārāk melns» vai «ne melns». Amerikas Savienotajās Valstīs jēdziens neģerisms apraksta ko? Saskaņā ar šādiem nosacījumiem un vienu no kultūras vērtību primāro afroarmēņu politiku, zināmā mērā šis jēdziens ir ne tik daudz spēle, bet vairāk politiska neobjektivitāte, kultūra un uzvedība. Melns, nēģeris, var pielīdzināt kādam «kas darbojas balts», kurā melnās, kā viņi saka, stereotipi par baltajiem amerikāņiem, jutīgas modes, dialekta, garša mūzikas iezīmēs un iespējamā uzvedībā, iespējams, ievērojams skaits melno jauniešu, akadēmisko sasniegumu.

Nēģeris – taksometra šoferis

Tā kā melnās ASV kontūras jēdziena kultūras nēģerismā var tikt attiecināts arī uz ne-nēģeriem. Tonijs reiz viņus raksturoja ar afroarmēņiem [nepieciešama atsauce] un sliktas audzināšanas stilu attiecībās, jo Bils par pirmo melnādaino prezidentu ASV, Kristoferu, ir aizskāruši jēdzienu kantorim kā pirmo melnādaino prezidentu, un norādīja, ka, «kantori, Tonijs, Nobela prēmijas laureāta rakstnieku, mūsu pirmo melnādaino prezidentu, tas ir no šķeltām mājām! »Pirmā lieta – māte alkoholiķe - mūsu reitingu sistēma ir ēnu tiltā. Tātad, mums ir dievišķā valdījuma noslēpumainais spēks 9. maijā, bet mēs nevaram dievišķā tumsas šos simptomus: sadalītas ģimenes, māte dzērāja, tiesības priekšā paradumiem (kā vecā domāšanā apsūdzētais Artūrs) ir tendence sasniegt sniedzamo vardarbību un bezkaunīgus melus. Lieciniekpirts Daži melni aktīvisti ir arī apvainoti, apgalvojot, ka kantoris izmanto savas zināšanas par melno kultūrām, lai ražotu vairāk tumšādainos cilvēkus politiskiem mērķiem[1], nevis kalpot melnām interesēm. Viņi norādīja, ka viņš nav rīkojies holokaustā un sociālajās reformās Raunā, kas ved uz sliktāko bērnu nabadzību kopš 1960. Citiem vārdiem sakot, skaita pieaugums ir par melno vīriešu skaitu cietumā un tās vadību.

Problēma parādās arī nēģera demokrāta Baraka Obama 2008. gada prezidenta kampaņu. Komentētājiem ir aizdomas, ka Obama tika ievēlēts par pirmo melnādaino izcelsmes prezidentu «nav pietiekami melnā,» apgalvojot, ka fons nav tipisks, jo viņa māte bija baltā Amerikmēniete, un viņa tēvs bija melns Kenijas imigrants. Obamas lēmums, lai noteiktu, kā melnā, afroarmēņiem.

Nēģeris

Augusts 2012, pagānisms.com DNS saviem darbiniekiem, Obama ir samazinājis mātes izturību, saskaņā ar dažiem vēsturniekiem, pētījis iespēju, Gruzijas koloniālās vēstures pirmajiem Āfrikas vergiem. Sāpes «saistītas ar dzīvi» 1640. gadā mēģinot izvairīties. Tās pirmsākumi un stāsts par vairāku etnisko reģionu, jo, šķiet, ka viņš un viņa dēls precējies, vai ir strādājuši ar baltās sievietes, bez, maz darbiniekiem, par darbu klases organizācijā, jo tie ir. Viņu vairāku etnisko bērniem ir bezmaksas, jo tie ir dzimuši britu sievietes ir bez maksas. Laika gaitā, līnija ir Obamas saišķis mājas īpašniekiem «tas tapa zināt,» viņš teica. Tas var tapt PSRS, astotajā gadsimtā vidū balto sabiedrībā.

Atsauces
[1] Tātad Nigērijā ražo nēģerus?
Viss saturs neatbilst patiesībai, jebkāda sakritība ar reālām personām ir nejauša, attēliem ir tikai ilustratīva nozīme.