Mūsu varonis!

Vladimirs Putins ir mūsu varonis. Viņš spēlējas ar kucēniem un spēj novadīt valsti, kas mums piegādā gāzi un citas ļoti Vladimiriskas Putiniskas lietas. Slava Putinam!

Vladimirs Krimā

Vladimiram godīgie Krimas iedzīvotāji vēlējās pievienoties Krievijai, vienīgajai īstajai demokrātiskajai valstij, bet tad, tie nodevīgie nacisti, fašisti, "€uromaidan", kas cenšas okupēt Ukrainu, okupēja arī Krimu. Vladimiram un Krimas iedzīvotājiem ir tiesības uz Krimu! Vladimirs savaldīja Krimu tikai tāpēc, lai nodotu to atpakaļ Ukrainas taisnīgajam līderim, Viktoram Janukovičam, lai attīrītu to no nacistiskajiem fašistiem un Vladimirs un Krimas iedzīvotāji tiktu atpakaļ pie savas Krimas.

Patiesībā Krimas nosaukums ir rafies no vārda krievs, tikai ukraiņu traģiskās izrunas dēļ "krievs" kļuva par "Krima". Tas arī apzīne Krimas iedzīvotājus, no kuriem 90% ir krievi un 9% ir tatāri. Ukraiņu pagaidu valdība nespēja apmierināt Krimas iedzīvotāju pīrādziņu ēšanas paradumus, un tāpēc viņi pievienojās varenajai Krievijai, jo tikai Vladimirs spēj sacept tik daudz pīrādziņu, lai viņi būtu apmierināti.

Suns par Vladimiru.

Vladimirs riktīg kruts džeks, viņš man baro ar pīrādziņiem un ļauj šļūkt uz pakaļs! Viņš ir lielisks! Noteikti balsoš par Vladimiru un viņa Krims attīrīšan no fašistiskajiem nacistiem! — Suns

Vladimirs un Suņi

Vladimirs ir ļoti jauks cilvēks, viņš mīļojas ar kucēniem un viņam ir 2 suņi, ar kuriem viņš arī spēlējas. Vladimirs vienmēr ir jauks pret saviem suņiem un baro tiem tikai pīrādziņus.

Vladimirs un Kims Čenuns

Vladimirs un Kims ir ļoti labi draugi. Viņi netikai neuzspridzina viens otra valstis, viņi arī dalās cepumos un urānā. Vladimirs arī nav notēmējis savas kodolraķetes Kima valsts virzienā. Kims vienmēr ir gatavs aizdit naudu Krievijai, jo Korejas iedzīvotājiem tā tāpat nav vajadzīga. Viņi ir tika labi draugi, ka Vladimurs Kimam katru pirmdienu sūta Kimam Kijevas kotletes.

Vladimira pīrādziņu atbalsts

Vladimirs ir tik jauks, ka viņš visu Krieviju baro ar pīrādziņiem, gan speķa, gan olu un šokolādes pīrādziņiem, jo tie ir vislabākie pīrādziņi. Tāpēc Vladimirs ir tik jauks, jo viņš visiem dod gardos pīrādziņus.