POGA IR MŪSU GLĀBĒJS!

Kas ir poga?

Poga radīja ezi, kas izpirda visumu, tādejādi radot visumu. Poga arī radīja citas lietas, kuras radīja lielāko daļu lietu, kuras mēs redzam vēl šodien. Slava Pogai!

Bet vai tad Dievs, Allāhs, Andris nav vienīgā dievība?

Tās ir kristiešu, musulmaņu, Latvijas iedzīvotāju izdomātas pasakas! Poga ir vienīgais īstais Dievs un ja tu to neatzīsti, tad tu vari sadegt elles liesmās, herētiķi! Slava Pogai!

Vai jūs esat sekta, kults, militārais grupējums?

Tā jums liek domāt kristieši, musulmaņi, Andrlīberi, militārs grupējums, hinduisti, bet mēs esam Pogas kalpi, kuriem nav vajadzīgi grupējumi un citas nekambederīgas lietas. Piga ir vienīgais īstais Dievs, atzīsti to, herētiķi, vai sadedz elles liesmās! Slava Pogai!

Kāpēc jūs sauc par «Pogas Baznīcu»?

Jo mēs atbalstam tikai un vienīgi Pogu, nevis kādu Dievu, Allāhu vai Andri. Slava Pogai! Visi herētiķi sadegs elles liesmās! Slava Pogai!

Vai jūs ienīstat Dievu?

Jā, un kā vēl! Dievs nav īsts, tās ir izdomātas muļķības no kristiešu, musulmaņu, Andriblīberurstunufufuistehtakstu pīrāgcaurumiem. Tie visi herētiķi tāpat sadegs elles liesmās, Poga visus viņus sodīs ar apvemšanu! Slava Pogai!

Ko es iegūšu atzīstot pogu?

Atzīsti Poga, lūdz par Pogu, lūdz ar Pogu un varbūt tu nesadegsi elles liesmās. Poga ir vienīgais augstākais veidojums. Slava Pogai!

Ko jūs darat ar herētiķiem?

Neko, tie Pogas noliedzēji tāpat sadegs elles liesmās, nav jēgas censties viņus saglābt. Tikai Poga spēj tos saglābt un Poga prasa pilnīgi pievēršanos sev.

Kas pirmais pievērsās Pogai?

Cilvēki simtiem gadu dzīvoja neticībā, līdz Poga uzrunāja Abdulu un viņš citiem pastāstīja par Pogu.

Tu mani pārliecināji, kas jādara lai iestātos?

Nosūti tikai 3.33 eiro pie mums, un mēs tev atsūtīsim tavu sertifikātu. Slava Pogai!
< td/>
Autortiesības © Antons Žīdbiksis 1998 - 2014