END OF LIFE NOTE :: DZĪVES BEIGŠANAS PIEZĪME

Šī lapa tika izmantota no 2013. gada līdz 2016. gadam un tās saturs vairs netiek mainīts, bet es to tāpat atstāšu kādu tas ir.
Lūdzu neiedziļināties tekstā, tas ir sliktas kvalitātes un nav uzjautrinošs.
Paldies par sapratni!!

Tie aparāti, atkal 24. Novembrī, 2014

TIE STRĀDĀ! Beidzot! Tie atkal pieņem monētas, ja. Tagad varēšu atsākt krāt naudu priekš Steam Holiday Sale. JAJJAJAJJAJAJJA

Atkal tie sasodītie aparāti 20. Novembrī, 2014

Labi, es domāju, ka šitie aparāti, kas pieņem monētas un tad tās ieskaita Steam komtā ir salūzuši, ja. Ceturtdien es iemetu 2 eiro monētu un 50 eirocentu monētas. Šodien es iemetu 1 eiro monētu. Tad tie kretīni manā kontā tos neieskaitīja. Šķiet, ka tie apēd 2 un 1 eiro monētas un 50 eirocentu monētas, bet pārējās (mēģināju 20, 10 eirocentu monētas) izmet. Tas notika, gan ar dominas aparātu, gan ar supernetto aparātu. Vēlāk mēģināšu vēl ar citiem. Kretīni. Līdz 20 Decembrim varbūt šitā arī nesavākšu pietiekami naudas.

Tagad laiks labākām ziņām – Rimi "Njoy" maksā tikai 57 eirocentus litrā! Kā arī "Lats" veikalā Dzēr. Scwepper Cit maksā tikai 25 eirocentus gabalā.

Dzēriens "Napalma" recepte 15. Maijā, 2014

Pēdējā laikā Latvijā ir radies jauns dzēriens, kurš jau ir ticis iecienīts augstāk novērtētajos Rīgas klubus. Par laimi man ir pieejama šī unikālā dzēriena pagatavošanas instrukcija.

Izejvielas:
Benzols 30 g;
Benzīns 110g;
Polistirols 60g.

Benzolu ir iespējams iegādāties specializētajos ķīmisko vielu veikalos vai internetā. Dzērienu ir iespējams izgatavot arī bez benzola, bet tas garšo labāk ar benzolu. Benzīnu var iegādāties gandrīz jebkurā degvielas uzpildes stacijā. Polistirolu ir iespējams iegādāties būvniecības preču veikalos.

Lai pagatavotu šo dzērienu, samaisiet benzīnu ar benzolu un tajā lēnām iejauciet polistirolu, ļaujot tam izšķīst, līdz tas sasniedz kefīram līdzīgu konsistenci. Vēlams pasniegt aizdedzinātu.

Šim rakstam ir satīriska nozīme. Izgatvojot napalmu jūs visticamāk mirsiet, nedariet to. Es jūs brīdināju.

HSJNRMSKN 17. Aprīlī, 2014

Latvijas labākais superdators ar modeli HP Compaq nc6120 spēj pavilkt 5 programmes bez ķeršanās. Tas darbojas uz Linux un tam ir 2GB RAM, 2.9 GHz processors, grafikas karte bez draiveriem, un disklasīšanas iekārta. Es to izmantoju lai hostētu savu FTP un HTTP serveri un tas darbojas lieliski! Tiešām, apbrīnojami, ka tāds dators vispār eksistē. Citem Latvijas uzņēmumiem ir pat 16 reizes sliktāki datori, bet šis patiešām ir īsts brīnums.

Tas krāms 14. Aprīlī, 2014

Kad man radās ideja uztaisīt spēli, kurā ir jānotriec meža dzīvnieki, es (jau atkal, traģiski) izveidoju dažus 3D modeļus. Patiesībā tikai 1, jo man bija slinkums taisīt vairākus. Tad man sanāca uztaisīties uberzs.fbx, kas arī laikam ir tās automašīnas modeļa nosaukums. Tā pati lieta neizskatījās tik šausmīgi, lai, gan tās sānu tekstūra ir traģiski neparieza.

Jā kāds ļoti grib to lejupielādēt, tad to var izdarīt nospiežot, vai citādi aktivizējot to hipersaiti – uberzs.zip (35,2KB)

«Šeit agrāk bija raksts, kas tika izņemts.»

Ar «izņemts» bija domāts ka tas tika izkomentēts. BET! es to varu atkomentēt.

Teksts, kuru kādas mazas meitenes sakopēja un izmētāja pa visu skolu 11. aprīlī, 2014.

Tavas acis, tavs smaids, tavas lūpas, tavi pieskārieni, tavi skūpsti... Tu esi viss kas šajā dzīvē man ir vajadzīgs. Tā foršā sajūta ka tiešām kādam rūp... Es mainīju attieksmi tavas rīcības dēļ. Skumstu... Nemelošu... Es skumstu pēc tevis? Jā. Vai es grinu tevi atpakaļ. Nē! Es daudz ko atdotu, lai aizmirstu tevi. Gribu redzēt tavi katru dienu. SMAIDI un dari tā vienmēr. Mani draugi ir tikai Tie paši labākie :) Nevar tā vienkārši paņemt un aizmirst... :( Es mīlu dzīvot skaistāk! ♥ Es nezinu kāpēc to darīju, nezinu kāpēc man tas patika un nezinu kāpēc to darīšu atkal. Ne visas brūces dziedē laiks. Man tevis nenormācli pietrūkst. Tavi apskāvieni ir mani mīļākie... :* Tracina tā sajūta kad zini, ka nebūsiet kopā, bet neskatoties pat uz cerību. Ja viņš saprastu kaut mazu daļu.. Un es turpmāk cerēšu kā vienmēr...

Antons Žīdbiksis par POGA.TK 4. Aprīlī, 2014

Šitais saits ir kruts, ļoti kruts, tikpat kruts kā tā suņu ala. Visi kuri apstrīd to ir galīgi draņķi, tā kā tas Kri–velnszinkāviņsauc pussalas diktators. Tik pamēģini mani izlamot un es tevi tā izlamošu, ka vairs lamāties negribēsies, lama. Jā, tevi Sergej. Tagad tinies prom. Kur? Tualetes papīrā, tu draņķi! Kazas nedrāžas ar 110 km/h ātrumu, tās drāžas ar 10 km/h. Tātad – vai Poga.tk ir laba lapa? Noteikti, tikai paskaties Sprogupedia.tk rakstā par Poga.tk! Tev nepatīk šī lapa? Tad tu vari iet nokaut svēto govi un gaidīt, kad dusmīgs hinduistu bars atskries, iemetīs tevi Gangas deltā un izdzers savu piena kannu. Žīdbiksis out.

Latvijas šprotes aizliegtas Krievijā 15. Janvārī, 2014

Biedri,

Otrdien no Krievijas lielveikaliem tika izņemtas 24,000 šprotu kārbas. Kārbas bez oglēm, kuras netiks realizētas. Mēs lūdzam Krievijas amatpersonas atcelt šprotu tirgošanas aizliegumu un ļaut mums tirgot šprotes, lai tās nepiemeklētu Lietuvas piena liktenis. <\p>

Šprotes ir viens no lielākajiem Latvijas eksportproduktiem un Krievija patērē ļoti daudz šprotu, tāpēc šprotu eksports ir ļoti svarīgs mūsu ekonomijai, tāpēc pieprasīsim Vladimiram Putinam paskaidrot savu lēmumu par šprotu importa aizliegumu!


Antons bedīgs 23. Novembrī, 2013
Antons šodien izdomāja dažus jokus par veikalu Priedaines ielā. Lūk dažas atbildes, kuras viņš saņēma.

[Fotogrāfijas ar čivinājumiem]

labojums 2017. g. 23. martā
Kāds lohs ar nossaukumu 'Antons Žīdbiksis' sarakstīja huiņu internetā par kautkādu zolitūdes lielveikalu kurš sagāzās un tad visi viņam dirsa virsū.
Alises izteicieni 3. Novembrī, 2013

"Es tevi nošaušu un aprakšu antaraktīdā!"
"Tu lidosi!"
"Es tevi izkastrēšu!"

Poga ir patiesais dievs? 19. Novembrī, 2013

Teorija par Pogas eksistenci ir vairāk kā 10,000 gadus veca. To sāka senie grieķi, neatrazdami iemslu kaku formācijai vilku taisnajās zarnās. Tāpat mums nav citu pierādījumu par visuma rašanos, tātad to ieviesa Poga.

Poga ir viens no vispārpieņemtajiem principiem dabaszinātnēs un ir vadošais pētijumu apmākšanās iemesls, un iespējams galvenais elements rozā vienradžu eksistences pierādīšanai.

561. g.p.Ā.H. Poga izdirsa kosmisko ezi, kurš pēc ilga laika nopirdās, savukārt no tā radās viss visums. Tomēr senie griķi neparedzēja Pogas augšāpmcelšanos Tantālu valstī 249. g.p.Ā.H, kas izdvesa skaņu, kas bija līdzīga Valda Staļina tanka sprāgšanas vietai.

Valters Gruntulis, iznācis no eža anālās atveres 5. g.p.Ā.H. uzsāka revolūciju Tantālu valstī, kas aizliedza pagāniskā dieva Sauldupša pielūgšanu, kas izraisīja Andrīša augšapcelšanos no Līgatnes cīsiņa.

Ādolfs Hitlers 5. gadā cīnijās ar Žīdvardi, tai apgāžot Ādolfu Hitleru vairākas reizes, kas pēc mērikaķu pētošo zinātnieku opozīcijas, izrādijās lieks titluls, apliecinot varžu iespējamo lidojošo datodetaļu sabrukšanu uz Marsa.

Eža anālā atvere iespējams bija veidota no tantāla, kas satur lielu daudzumu plūtonījā un slikta vācu šlāgera. Valters Gruntulis redzot Ādolfa Hitlera piedzimšanu apēda kūku. 6. gadā Valters Gruntulis uzbūvēja kosmosa kuģi, ar kuru viņš nolaidās uz mēness 6. gadā. Ādolfa Hitlera izraisītā šprotu krīze 6. gada novembrī ļāva Valtera Gruntulim nocirst viņa galvu.

Saprotot iepriekš doto informāciju, mēs varam spriest, ka Džeks ir bijs Ādolfa Hitlera tēvs un vienīgais klučlicējs ar 5 tituliem afro-amerikāņu un indiāņu nacionalā meroga sapulcē, iespējams 5. gadā ar 69 idiotiem vadīto armiju un lielu daudzumu tantāla, varam spriest, ka Poga patiešām ir vienīgais Dievs un visuma pamatlicējs.

Antons Žīdbiksis, oriģinālfails - [nav pieejams]


Hesburger Siera burgers ar Bekonu. 15. Novembrī, 2013

Pirms pāris dienām (vai gadiem, atkarībā kad jūs to lasāt) iznāca jaunais Hesburger Siera burgers ar Bekonu, tāpēc es to nogaršoju.

Tas garšoja pēc vienradžu urīna. Tajā esošais bekons bija pārsālīts, bet tomēr gurķīši bija ļoti labi. Kečups un majonēze bija izsmērēti nevienmērīgi, tāpēc burgera vidus bija ļoti mitrs, bet maliņas ļoti sausas. Es par šo Hesburger Siera burgeru ar Bekonu iztērēju 90 santīmus, kurus es varēju iztērēt, lai iegādātos 45 sērkociņu kastītes, vai uzdāvinātu Samantai 10 šķiltavas zilā krāsā. Es uzskatu, ka no 600 kalorijam, kuras ir šī burgera sastāvā, apēdot to Fredija Merkūrija sirds apstātos 45 sekundēs.

Es dodu

6/10


Pogas Bībele 4. Novembrī, 2013

Laiku sākumos bija tikai Poga. Viņa dirsa neko nekur. Tad vēl zemes nebija. Poga izdirsa ezi un tas nopirdās. Tā radās visums.

Poga no putekļiem radīja zemi un uz tās radās ķengursomaiņi kuri dirsa ežus.

Eži dirsa dadžus un pingvīnus. Pingvīni dirsa olas un olas dirsa pingvīnus, kuri dirsa olas, bet dažkārt dirsa kartupeļus, savukārt ezis apēda zelta kartupeli un izdirsa Frediju Merkūriju, kurš savukārt nedirsa neko.

Fredijam Merkūrijam reizi gadā no ūsām izbira mini-eži, kuri izdirsa cilvēkus, vardes, suņus, kaķus un ēzeļus.

No urāna ēzeļa radās Kalvīša kungs, kurš savukārt izdirsa Ādolfu Hitleru un piekukoļoja urāna vardi, no kuras radās pirmā krupe, kura izdirsa Kevinu.

Tad ezis izdirsa Jāni Jānusu un Uģi Uģusu. Jānis izdirsa Alisi un Alise izdirsa kluci.


Poga ēd kakas! 3. Novembrī, 2013
Kad virsraksts ir jūs piesaistījis:
https://vine.co/v/hjgTYKOdiMl
Suņi visur 3. Novembrī, 2013
Poga izgāja āra. Tas arī viss.
http://www.youtube.com/watch?v=98P-gu_vMRc
Sproga ieskata noskatīties.
Suņi visur 2. Novembrī, 2013
Timiāna pašlaik ar Pogu un Sprogu(TM) guļ. Tas arī viss.