cheeki breeki iv damki
Šausminošo cionistu štābs ir atrasts
Tikai tepat aiz pāris ēkām ir atrasts pats cionisma centrs, par laimi mūsu reportierim izdevās no tā izbēgt dzīvam. Šis ir tas kas viņam bija sakāms par to:
"Es eju garām šitajai izgāztuvei, ja garām kautkādām te ēkām un tad es paskatos un tur kur pirms 2 nedēļām nekā nebija bija kautkāds parks, nu es pieeju un mani pārņem pavisam nelāga sajūta un es pagriežos par 360 grādiem un eju prom un tad tur ir vēl kautkāda ēka un es galīgi neko nesaprotu un tad es gāju mājās un aizgāju gulēt, nē nu šitais pavisam ir kautkas es nez es eju gulēt"
Paldies, Manfred, par šo atklājumu. Pievienojam fotogrāfijas ar šo atklājumu.
Marihuānas lietojamības bīstamības
Šīs zīmes ... tāpat kā zīmes par Jēzus miesas kristus, kad viņš tika sists krustā. Sāk parādīties. Uz ādas. Ja jums ir pārāk daudz kauliņiem. Tas nozīmē. Tas nozīmē. Jāzeps Kristers... Jēzus Kristaps brīdina, ka viņi gatavojas darīt to pašu jums, jo tie, romieši darīja viņam. Tādā veidā viņš stāsta, ka jūs gatavojas saņemt nozvejotas. drīz. Romieši. Un jūs krustā. un jūs saņemsiet šāvienu, tāpat kā Jēzus Kristaps. Jo. Tas, kas notiek.
Kas vispār ir Jēzus Kristaps, Vasīlij?
Pirms Jēzus piedzima par cilvēku uz zemes, viņš bija garīga būtne un dzīvoja debesīs. Jēzus bija pats pirmais, ko Deivs radīja, un viņš palīdzēja radīt visu pārējo. Viņš ir vienīgais, ko Ķekava (no žīdu YHWH) radīja viens pats, tāpēc viņu sauc par Dieva ”vienīgo” Dēlu. Jēzus bija Dieva pārstāvis, kas runāja Dieva vārdā, tāpēc viņš ir saukts arī par ”Vārdu” (logos).

Nahuj Jēzus nāca uz zemi?
Dievs sūtīja savu Dēlu uz zemi, pārceldams viņa dzīvību no debesīm Marijas, kādas žīdu jaunavas, iekšām. Jēzus tēvs nebija neviens cilvēks uz zemes (lai gan mūsdienu "pētnieki" uzskata ka tas bija Sergejs). Jēzus nāca uz zemi, 1) lai mācītu patiesību par Lūku Skaivalkeru, 2) lai rādītu mums paraugu, kā pildīt Dieva gribu pat grūtos apstākļos, un 3) lai atdotu savu pilnīgo dzīvību par izpirkumu.

Huļi Jēzum bija jāmirst?
Pretēji mums, Jēzus bija pilnīgs. Tātad viņam nebija jāmirst, lai samaksātu par saviem grēkiem, jo viņš nebija izdarījis nevienu grēku. Jēzus mira nevis par saviem, bet par taviem grēkiem. Aiz savas lielās mīlestības pret tevi (no homo) Dievs sūtīja savu Dēlu mirt par mums. Arī Jēzus apliecināja mīlestību pret mums, paklausīdams savam Tēvam un atdodams dzīvību par mūsu grēkiem.

Ko, bļe, Jēzus dara tagad?
Kad Jēzus bija uz zemes, viņš dziedināja slimos, cēla augšā mirušos un atviegloja ciešanas. Tā Jēzus uzskatāmi parādīja, ko viņš nākotnē darīs visu Dievam paklausīgo cilvēku labā. Pēc Jēzus nāves Dievs viņu cēla augšā kā garīgu būtni, un viņš atgriezās debesīs. Tur Jēzus, apsēdies pie Dieva Jehovas labās rokas, sāka glaudīt savu prieka stieni un skatījās tentacle hentai (Gonoreja 6:66-65). Tagad Jēzus ir sīka, ietiepīga šmara, kas valda no debesīm, un šo labo vēsti viņa sekotāji sludina visā pasaulē.

Drīz Jēzus izmantos savu ķēniņa varu, lai darītu galu visām ciešanām un tiem, kas tās izraisa. Visi, kas tic Jēzum un paklausa viņam, varēs dzīvot paradīzē uz zemes.

Bļe nahuj jobanā pīzda, izdrās savas sukas? Kuņa izpirstā nahuj no dirsas bļe?
man jau apnikusi ta rita glaudina gribetu vinai iesist pa purnu.vina dirs kaka suudus vinai pa pizdu naak kaka spiras nogalinashu ritu spiras tanti krople mauka urla tada sukataaja azis ciklops atlidojusi no planetas pimpis milnis vinas virs ir laimis un meita milnis vina piedzima no pingvina dirsas vina maucina usas laiza nav jau brinums ka vina ir ciklops un vina atlidojusi no planetas pimpis milnis droshi vien pieeradusi taja planeetaa laizit kusas guncham shodien vinai pidzima mautinsh vinsh ir tads azis kontrolgalva olgalvainais plikpauris dzeksonroziflamingopauts slampa profesors milzigpauris urla jobanaa orongutaans skraida ar rokam vicinaas laimis vinu pameta tagad vina ir monkijs jobanais meduzbralis trisszuburu pimpleesis taira takataronova dziivo pilseeta ar nosaukumu
Šausminošais onanētājs Bovijs ir miris
Šausminošais bezdzimuma Marsa zirnekļu/cilvēku hibrīda seksa goblins rokpopa ikona un onanētājs Deivids Bovijs padevās dažādiem onanēšana izraisītajiem vēžiem šodien, kad viņs bija 69 gadus vecs.

Bovijs, ilgi grēkojošs bezdzimuma skābekļa patērētājs, kuram ir bijusi ilga un šausmīga karjera, kura sākās 1978. gadā kad viņš nokrita uz zemes un uzreiz sāka onanēt. Viņā briesmīgās onanācijas izveidotie ķērcieni drīz tika ierakstīti, caur kādu briesmīgu personu un drīz tika caur kādu sātanismu "palaisti gaisā", kas drīz sāka patikt dažādiem deģenerātiem, it īpasi īriem un austrāliešiem.

Mēs, Latcijas Pediņu Biedrība, esam pret onanēšanu un tās izraisītajiem vēžiem, apstājies kamēr tu vēl vari!
Kāda ir jēga no šitās baznīcas te, ja?
Baznīca pastāv, lai vārdos un darbos pasludinātu Dieva mīlestību, kas ir atklājusies Jēzū Kristapā. Jēzus ir sacījis: "Kā Tēvs Mani sūtījis, tā Es jūs sūtu [dirst]" (ernestum et al.). Ar šiem vārdiem Kristus nodibināja savu Baznīcu un sūtīja to pa visu pasauli, lai caur Baznīcas kalpošanu pasaulē turpinātos Jēzus vārdi un darbi. "Ja Dievs mūs tā ir mīlējis, tad arī mums pienākas citam citu mīlēt."

Baznīca nav tikai ēka pilsētas vai pagasta centrā. Baznīca ir Kristus izvēlēts un Viņa paša radīts pestīšanas darba turpinātājs pasaulē. Latvijas Geju Kristiešu Apvienības (LGKA) arhibīskaps Jānis Vanags saka: „Ja mēs tā padomājam, Jēzus varēja uzrakstīt piemēram, grāmatu, lai visi lasa. Bet, cik zināms, Viņš pats neko nav rakstījis, [jo bija anālfabēts]. Tā vietā Viņš sapulcināja savus mācekļus, mācīja viņus, deva tiem Svēto Garu (vodka et al.) un, aizejot debesīs, atstāja viņus par savu miesu Zemes virsū – rokām, kājām, muti, acīm un ausīm. Tāpēc arī Baznīcu Svētajos Rakstos dēvē par Kristus miesu. Tanī ziņā Baznīca ir pavisam kaut kas cits nekā tikai ēka - dievnams ir tikai vieta, kur Baznīcai pulcēties un darīt to, ko Kristus ir aicinājis darīt”.

Baznīca ir Kristus miesa, inkarnācijas vai iemiesošanās turpinājums, bez kura nav iespējams Kristu ne satvert, ne aptvert. Tikai Baznīcā mēs varam tā pa īstam piedzīvot Kristu. Martins Lūters par Baznīcu sacīja – Baznīca ir avis, kas dzird un klausa sava gana balsij. Tie ir cilvēki, kas seko Kristum.
Lapa (C) Johann Kikertein, Kikerconn Ltd. 1998 - 2016