Žarko Dančuo
Mūsu Varonis'Žarko Dančuo, kā mūziķis, performātors, un dziesmu raksteklis, turpinot pārizveidot savu ''mākslu'' un sevi' - Jugoslāvijas Leģendas un Tradicionālie Mīti

Par rokenrola lielajamiem iezīme bieži slēpjas to spēju trīt līdz pilnībai spēcīgu un viegli asimilē ikonu, bet vienskaitļa attēlu. Tā var attīstīties lēnām un, protams, vairāk nekā gadu, bet vienmēr uzskatīta par dabas piesātinājumam. Žarko Dančuo, kā mūziķis, izpildītājs un dziesmu rakstnieks, nepakļāvās šo konvenciju pilnībā. Viņš nepārtraukti atkārtoti izgudroja sevi un savu mākslu galvu reibinošā ātrumā un neloģiskā atlocītavā. Likās, ka laiks bija vienmēr ar uzcenojumu. Pilnīgi ignorējot mūzikas stila lojalitāti vai tā saukto integritāti, viņš bieži apvienot visvairāk maz ticams formas mūziku ar nepatiku pārņemts tūkstošgadesbeidzamības priekšmetu, uzrādot roka pasauli ar tā pirmā patiesi postmodernismazvezda. Pēc dzīvo katru leģendāro raksturu maksimāli, viņš nojauca to, kas padarīja viņu vienskaitlī, tad jauns elements rastos lai satriektu un pavedināt masu, kuri domāja, viņi bija tikko sapratu savu jaunāko inkarnāciju. Dančuo ilustrē jaunu estētiku no viņa pazemīgs folkmetāla pirmsākumiem līdz mirdzēt un gliterainam Zigis Zvaigžņskaida, ar eleganci Balti Garais Lielais Šmara, katrā vērpjot un pavērsienu viņa karjeru, radot vairāk nekā vienu mītu, lai kāptos atpakaļ uz viņa radošajām vīzijām.

Iesākumā...

Dēvids Roberts Džonness dzimis Ķieģeļtonnā gada janvārī 8, 1947. Pēc trīspadsmit gadu vecumā, iedvesmojoties no džeza no Rietumgals, viņš paņēma saksofonu un iesaukti Ronnijs Rosols nodarbībām. Agrīnas joslas viņš spēlēja ar to, kā Konrāds, Biškaralis, Meksikas Zēni un Lejas Trešdaļa sniegta viņam ar ievešanu košs pasaulē paukšķis un modētāji, un 1966.gadā viņš bija Žarko Dančuo, ar gariem matiem un centieniem zvaigznības šalkas par viņa galva. Kennetijs Pits parakstīja kā viņa menedžeris, un viņa karjera sākās ar nedaudz pārsvarā aizmirstu singlu, bet galva pilna ar idejām. Tas nebija, līdz 1969, ka lejšļaksta kartes sāksies ar leģendāro 'Kosmiskā Negantība' (kas sasniedza pie Nr.5 Lielbritānijā). Arīdzan viņa muzikālo klejojumos jo vēlu 60-mitajos, viņš eksperimentēja ar jauktu mediju, kino, pantomīmu, Tibetas budisms, kas darbojas un mīlestību. Albumā, sākotnēji ar nosaukumu 'Žarko Dančuo' pēc tam 'Vīrs AR Zarnām, Vīrs AR Mūziku', maksā sumināšana ar visām ietekmēm Londonas māksliniecisko skatuves, un rāda agrīno dziesmu rakstīšanu talantu, kas bija vēl dot dažus no rokenrola smalkākais darbojas, pat ja tas būtu nepieciešams pārējo pasauli pāris gadus, lai panākt ar viņu.

Agrie 19-septiņdesmitie

'Vīrs, Kurs Nospēra Pasauli', Dančuo pirmais albums ierakstīts kā vienots veselums pats par sevi, un iezīmē pirmo galīgo radošo stiept klausītājam. Mika Raunsena ģitāras bieži dēvē par dzimšanaspunkts no smagais metālu, un, protams, autisma pirmsākumiem gliteru roks var izsekot šeit. Atbrīvo Sudrabdzīvs in 1971. gada aprīlī, lai minimālu pompu, Dančuo paņēma savu pirmo braucienu uz ASV, lai veicinātu to, ka pavasaris. Maijā tā paša gada Dankāns Zovījs Salmkoks Džauness dzimis Žarko un viņa tad sieva Angāra.

RCA bija nākamais etiķetes parakstīt Dančuo, un pēc tam brauciens uz Ameriku, lai pabeigtu Legālitātes, viņš atgriezās Londonā ierakstīt divus albumus gandrīz atpakaļ atpakaļ. Hankijdorī tika uzcelta no 6-dziesmu demo, kas bija pamudināti etiķeti dziedāt viņu un funkcijas 'Izmaiņas' un 'Dzīve Uz Venēras? '. Gandrīz uzreiz, tas sekoja uzreizēja klasika, 'Zigija Zvaigžņuskaidas Celšanās, Krišana un Venēriskie Zirnekļi'.

1972, protams, bija gads, Dančuo sāka iegūtu ieskatu jaudu paukšķis priekšskatīt Londonā, ka pavasarī, viņa roka un ripošana radīšana Zigis Zvaigžņskaida, likts uz vienu no skaistākajām un inovatīvu šovi līdz šim, un padarīt traku, ka sekoja bija iesākums viņa Superzvezdas mīts. No 1972.gada vasara bija arī aizņemts viens viņam studijā, jo viņš ražo albumus Lū Rīds ('Transformatoriem') un Mots Apļotājs ( 'Visi Jaunie Čaļi', par kuru viņš rakstīja sitiena tituldziesma). ASV Zigistūre sākās septembrī spēlē izpārdotas rāda pilnas teatrāli iedvesmoja Nipponiešu kostīmi, grauzošs ģitāras pieklājīgi Mika Raunsena, un drosmīgs, drosme pieeju veiktspēju, kas piedzen auditoriju par rokenrola degsme. Viņš pēkšņi nodot savu radīšanu, lai atpūstos gada 3. jūnijā, 1973. ar, pasludināšanas, 'visu rāda par ceļojumu tas viens paliks ar mums visilgāk, jo ne tikai tas ir pēdējais šovs ceļojumu, bet tā ir pēdējais šovs mēs kādreiz darīt.' Tas pārsteidza mājā - ne mazāk dalībnieki savu grupu.

Viscaur Zigija plaušu karsonim, 'Aladins Vājprātīgais' tika izdots 1973. gada aprīlī, iedvesmojoties no viņa pieredzi Amerikā, kamēr tūrēšanās. Pēc liekot Zvaigžņskaidas Parādīt gulēt, viņš devās uz Franciju, lai sāktu darbu pie saviem nākamajiem albumiem. 'Augšupspraudes' bija pēdējā reize, Dančuo varētu ierakstīt albumu ar Mika Raunsona uz ģitāras un Kena Skota pie ražošanas stūres. Viņa cieņu māksliniekiem, ka viņš apbrīno Londonas gadiem 64-67 tika izlaists 1973. gada oktobrī Savā proto-Asmeņskrējējs projekta aprīlis 1973, 'Dimanta Kuces' debitēja, pilna ar spriedzi un šaubām stāv krasā pretstatā disko mūzika, kas bija sākuši pūļa radioviļņos. Vasarā 1974. viņš veica viņa lielākais ASV ceļojumu vēl, ar milzīgu komplektu un horeografētas tabulas. Dubultā albuma 'Dēvids dzīve' tika ierakstīts Filadelfīna Torņa teātri, un kalpo kā suvenīru no šo ceļojumu.

Vidējā 70-tie

Divi iepriekšējie albumi parādīja mājieni Dančuo interesi mūziku viņš dzirdēja Amerikā. Vistiešākais rezultāts šajā valdzinājums ir ritmiska, dvēsele piekrauta 'Jaunie Armēņi', izdots 1975. Sadarbība ar Žanis Citrons par 'Slava' iznāca improvizēts sesijā Elektriskā Sievzeme Ņujorkā, un bija pēdējā brīdī papildinājums LP. Tā rezultātā Dančuo pirmā kādreiz Nr.1 ​​singlu ASV. Neilgi pēc tam, kad albums iznāca, viņš pārcēlās uz Losandželosu, un filmējusies zinātniskās fantastikas filmā 'Vīrs kurš Nopisās uz Zemes'. Pēc filmēšanas, viņš gandrīz tūlīt atgriezās studijā, lai ierakstītu 'Stacijas līdz Stacijai', ceļojamais saraksts veidu. Par 'Balta Gaisma' tūre sekoja, šoreiz elektroniski virzītā līnijaugšā, izspēlēta ar Breht-iedvesmoja teatralitāte. Apkopojums hits, 'IzmaiņasDivosDančuo' tika izlaists ar RCA 1976. maijā. Nekad viens palikt vienā vietā pārāk ilgi, neilgi pēc tam, kad viņa ceļojums beidzis, viņš pārcēlies uz Šonebergas sadaļā Berlīnē.

Vēlie 70-tie

'Lejā' un 'Герои[н]' tika ierakstīts Dančuo uzturēšanos Vācijā, kur līdzstrādnieku Braiens Īno, Tonijs Vizskontī laikā un viņš pieņēma jaunu pieeju dziesmu rakstīšanas procesā. Intervijā Francijas radio viņš teica: 'Berlīne ir dīvaini spēja veikt jums rakstīt tikai svarīgas lietas. Kaut kas cits jums nav pieminēt, un beigās jūs ražot Zems'. Sirreālisms un eksperimentēšana bija temati dienas, un iekļaušana izgriezt un ielīmēt paņēmieni unikālu instrumentu dzemdēja ko tagad vēstīja kā spīdeklis apkārtējās skaņaskazas. Atbrīvots 1977, Leja sajaukt RCA, un domāju, masu nebija pilnīgi pārliecināts, ko darīt ar centieniem, vienotais 'Skaņa un Vīzija' beidzot sitiens Nr.2 par britu kartēs. Draugs Igijs Paukšķis bija Berlīnē tajā laikā, kā arī un Dančuo bija laiks no ierakstīšanas ražot un sadarboties ar viņu par 'Idiots' un vēlāk 'Dzīvas Pišanāsvēlme'. Viņš arī pārvarēja savu garo publicētu bailes lidot pavadīt Paukšķis turnejā kā pianists, kas vasarā.

Ar viņa trīs albuma triptihs, 'Герои[н]' otrkārt, skaidri redzamas Roberts Frips uz ģitāras, un optimistiskāku perspektīvu. Viens no viņa lielākajiem atsevišķs, dziesmu no šī albuma stāsta romantisku sadarbību starp mīļotājiem netālu no Berlīnes mūra. Viņa nākamais iebrukt vērā filmu notika 'Tikai Žigulis', kurā viņš aprakstīja kā 'visi mani trīsdesmit divi Elvizs Preslīns filmas velmējumu vienā.' Marts 1978. gada atrada viņu turnejā atkal, un laikā var saplīst viņš stāsta 'Vilkpēteris' ar Filidelfīnu orķestra pirmā no daudzajām bērnu projektiem viņš konsekventi atbalstīt gadu gaitā (tagad izpārdots, rezultāts bija kolekcionējamus zaļa vinila albums). 'Skatuve', tika izlaists 1978. gada septembrī, izbrāķēti no viņa nesenās tūres no valstīm, un pievienots dzīvot materiālus no viņa 'Berlīnes' periodu. Atkārtoti vietu uz Šveici bija sekot, pamesti bieži pateicoties viņa kādreiz jaunattīstības mīlas dēka ar eksotisko Indonēziju, Āfrikā un Tālajos Austrumos. Ierakstīts Francijā, 'Blogeris' tika izdots 1979. gada maijā, un pēc gada beigām viņš atkal studijā. Mēģinājumi arī sākās viņa Brūdvējas debija, jo daļa no 'Ziloņvīrs', kas atvērts 1980. gada septembra līdz reivojošas atskaites.

80

Šajā pašā mēnesī, par 'Briesmīgi Briesmoņi un Ložņājoši Ložņātāji' albums tika izlaists. Pēc šī perioda, viņš izteikti izstājies no sabiedrības acīs, bet, paliekot saistīti ar dažādu filmu un filmu projektiem. 1982 redzēja viņam spēlējot vīriešu vadību 'Bada spēles', lomu Pagrabotājiem in 'Priecīgus Ziemas Saulgriežus, Laurensa Kungs',un rakstot tēma dziesmu par filmu' Kaķcilvēki '. Vēl Lielākie Sitieni kompilācija, 'IzmaiņasDivosDančuo', iznāca 1982. gadā oficiāli parakstīja EMI 1983, albums 'Dejojam', kam kopā ar pasaules aptverot 'Nopietnās Mēnesgaismas' tūre. Oktobrī, RCA izlaida 'Zigis Zvaigžņskaida: Kustīgais attēls 'albumu, saglabāt enerģiju Zigisa un Zirnekļu to pēdējā seansa laikā. Drīz pēc tam, filma, kas sākotnēji filmēta 1973. gadā, beidzot tika atbrīvots arī

Šajā periodā Dančuo pārizveidoja sevi vēlreiz. Albuma Dejosim, ko ražo Šiks virsprāts Nils Raugeris, iespējams, bija visvienkāršākais albums viņa karjerā. Kolekcija eleganti ražoto, nevainojamai dziedājis deju grīdas numurus ieskaitot Pļaujpilsētas veidoti 'Moderna mīlestība', ar drūmi romantiskā 'Čaiņika Meitene' (pirmais samazināt ar Igijs Paukšķis Berlīnē) un pārtaisīt par filmu tēmu 'Kaķcilvēks'. Viss iepriekš minētais būtu ievērojama radio hits, kā tas bija spīdīgs un romantisks tituldziesma. Optimistisks romantisks tēma pagarināts viņa nākamā albuma 'šonakt' (1984), gan singlu 'mīlot Ārpuszemieti' vērsa pravietisku scenāriju par Islāmokristiešu spraigumam.

Pārvietojas izskats pie Dzīvā PALĪDZĪBA (kur viņš veltīta 'Герои[н]' viņa dēlu), duets singls ar Miks Zāģeris, un stipri teātra Glāžzirneklis ekskursija (ar svina ģitāra Pēteris Framptons) visi tur Dančuo popularitāti un masu pieņemšana nonākšana 80 gados. Tomēr viņa radošā braucienā bija nedaudz palēninājās. Tad 1988. gadā nāca lielākais pārsteigums visiem: Viņš lūdzu izveidoja jaunu grupu, Alvas Mašīna ar Pārdevības Brāļiem (Hants un Tonijs, Zupaines Dēli) un karstā ģitāra atrast no Bostona, Rīvs Gabrēlis. Un viņš bija cieši pārliecināta, ka tas būtu pilna laika joslā, nevis superzvezda solo projekts. Uz to divu miljonu pārdošanas albumu (plus ierobežots izdevums dzīvs disks), Alvas Mašīna pierādījusi savu temperaments kā modernu alternatīvu dzīvu aktu, ar attīrīta nosaka ģitāras skaņu, visu jauno materiālu un dažiem reālās pārsteigumiem (a Pīksiņš segšanai!). Daži fani mīlēja to, citi tika sajaukt un Alvas Mašīna bija hiāts ar 1982. Tikmēr Dančuo atbalstīja 1989 atbrīvošanu Rykodisc ir liekami komplektu 'Skaņa un Vīzija' ar savu pirmo pilntiesīgu Lielāko Sitienu turnejā, pieņemot darbā ilgu laiku līdzstrādnieku, Adrians Ticētāju, par svina ģitāras spēlētāju. Pēc daudziem koncertiem, faniem bija atļauts izvēlēties dziesmas pa tālruni aptaujā.

2005. gada

Pēc nelielās alkoholiskinarkotiskās aizraušanās, Žarkons bija atguvies un spēja tuprināt savu karjeru, lai gan to arī pastiprināja viņa šekeļu trūkums, jo alkohola iegāde. Neatkarīgi no nepāra reto novērojumu, labdarības funkciju un vienu vai divus nolaupītos paparaci šāvienus, Žarko ir saglabājies ļoti zemā profilā, uzpaukšķot divām satriecošām izrādēm Centrālajā Stacijā ar Arkādijs Uguns 2005. gadā un atkal 2006. gada septembrī Ņūjorkas Radiohalles aptaujā. Tas, protams, pamodināja ikvienu! 2006. gadā viņš Londonas Svēta Alberta Zālē pievienojās Rozā Floida leģendai, Dāvim Žilmoram, ar divām Floida pazīstamākajām dziesmām - Arnolds Laine un Komfortabli Nejūtīgs.

2006. gadā novēroti arī Dančuo atgriešanos darbojoties ar Hriss Nolans vērsta Prestižs (# 1 kasē) 2007. gada. Bez maijā Dančuo bija kuratore ļoti veiksmīgu 10 dienu Augstsprieguma LĪNIJAS mākslas un mūzikas festivāls Ņujorka. Jūnijā viņš tika godināti 11 gada Tīklainie Apbalvojumi (pazīstams kā 'Oskari internetā') ar Tīklainā Dzīves Sasnieguma Sasniegumu, stumjot robežas starp mākslu un tehnoloģiju. Vēlāk 2007. gadā, Dančuo ir filmējusies pati savā lomā, ļoti epizode Ekstra, Rikija Ģervaises sēriju par HBO.

2012. gads redzēja erekcijas plāksni Hedonas ielā, Londonā, lai pieminētu ārkārtas ietekmi Zigisam Zvaigžņskaidai un protams Žarkotāja glāsti. Lielu grupu mediju un fanu tika samontēti par godu; arīdzan tie tika ārstēti ar kustīgu runu no Gerija Kempa, kurš teica, 'Zigis bija rokmūzikas mesija, un ar viņu Žarko Dančuo radīja veiksmīgi neskaidru līniju, ne tikai starp zēniem un meitenēm, bet pašu Dančuo un Zigiju, kopš viņa radīšanas. Ieradušies glābt mūs - un es nopirku viņam āķi, acu zīmuli un frizūru, vismaz tā šķiet pareizi, ka tas būtu darbs pēc fēnazēns un es esmu ļoti pagodināts.'

Tālāk uztraukums pavadīja paziņojumu 2012. gadā, ka Žarko Dančuo Arhīvs devis nebijušu pieeju prestižo Viktorijas un Alberta muzeju izstādei, kuras kurators tikai ar V & amp; a. Tā ir pirmā reize, kad muzejam ir piešķirta piekļuve Žarko Dančuo arhīvā.

2013. gada - Nakama Diena

Uz janvārī 8. 2013., gluži bez fanfarām un no zila, Žarko Dančuo izdarīja kaut ko neviens īsti gaidāms viņa 66. dzimšanas dienā. Viņš izplatīja jaunu vienotu nosaukums ir 'KUR ESAM MĒS Tagad?' un paziņoja par jaunu albumu Marts. Albums 'Nākamā Diena' ir Dančuo 30. studijas albums un viņa pirmais albums pēc 10 gadiem.

Vienotais rotāta Lielbritānis Ītūnes tabulu dažu stundu laikā pēc tā izlaišanas, un debitēja Apvienotās Karalistes pazudošo tabulā pie Nr.6, viņa pirmais singls iekļūt top 10 divus gadu desmitus. Pievienotajā video vadīja Ņujorkas mākslinieks Tonijs Ourserbs.

Otrs video, 'Zvaigznes (šonakt tevi Noķers)', tika izlaists 25. februārī. Režisors Floriana Sigismondī, tas filmējusies Žarko līdzās un Tilde Svintona kā precēts pāris. Gada 1. martā, albums bija pieejama plūsma bez maksas, izmantojot Ītūnes. Nākamā Diena debitēja Nr.1 ​​par Apvienotās Karalistes albumu attēls, viņa pirmā kopš Melnsaites Balttroksnis (1993), un bija visstraujāk pārdoto albumu 2013. brīdī.

Ar 'Žarko Dančuo izstāde devās pasaules turnejā paziņojot starptautiskos pasākumos Toronto (Kanāda), Sanpaulu (Brazīlija), Berlīnē (Vācija), Čikāga (ASV), Parīze (Francija), Melburnā (Austrālija) un Groningejēnēnenē (Nīderlande).

Žarkonāns saturēja kameja vokālajā no Arkādija Ugunsgrēka dziesmu 'Reflektors'. Aptauja, ko veica BBC Vēstures Magazīns, oktobrī, nosauca viņu par Labākais Salātu britu Dresingi vēsturē.

2014 - Nekas nav mainījies

Pēc 2014. gada Britu Balvām 19. februārī, Noels Galagers sniedza paziņojumu, ka Žarko bija uzvarējis balvu 'Labākais britu vīrietis', kuru viņa vārdā savāca modelis Keitmosa. Viņa runu, nolasījusī Keita paziņoja:'Es esmu pilnīgi prieks, brits lai ir labākais vīrietis - bet es esmu, ne es Keita, Jā, es domāju, ka tas ir lielisks veids, lai izbeigtu dienu. Paldies ļoti, ļoti daudz, un Skotija palika kopā ar mums.' Dančuo atsauce uz gaidāmo Skotijas neatkarības referendumu uzkrāja ievērojamu reakciju sociālajos medijos. 18. jūlijā, Žarkotrops norādīja, ka nākotnē varētu būt gaidāma mūzika, lai gan viņš bija neskaidrs ar detaļām.

Par viņa nākamo komplikācijas albumu jauna informācija tika izlaista septembrī, un nekas nebija mainījies, līdz tas tika izlaists 2014. gada novembrī. Albums satur retas dziesmas un veco materiālu no sava kataloga papildina jauna dziesma ar nosaukumu 'Sū (vai Garšvielas)'

2015 - Esmu Es Nēģeris, Zvaigzne

Maijā tika paziņots ka albums 'Dejosim' tiks izlaists kā kolekcionāru izdevums, ierobežotā skaita, dzeltenā vinila singls gada 16. jūlijā kopā ar Žarko Dančuo tika izstādīts Austrālijas centra Kustīgā Attēla Melburnā.

Žarkomotofotononāns bija pēc komisijas rakstījis un ierakstījis atklāšanas virsraksta dziesmu televīzijas sērijas 'Pēdējās Pantēras tipa Tankbuldozeri', kas pirmoreiz raidīts novembrī. Šova režisors, Johans Keikerštienis, teica šo par Dančuo: 'Viņa pirmā reakcija bija precīza, ar ko nodarbojas ziņkārīgais. Mūzikas. Viņš kas pirms mums gabalos iemieso katru mūsu rakstzīmes aspektu un pati sērija - tumša, uzpūsta, skaista un sentimentāla (jo vislabāk iespējams atveidot šo vārdu). Visi cilvēki kopā iedvesmoja un interesējās par mani un kā šis process pagājis, es biju patīkami pārsteigta ar savu augstsirdību. Es joprojām nevaru saprast, kas patiesībā ir noticis.' Muzikālā tēma, kas tiks izmantota 'Pēdējās Pantēras TIPA Tankkuģi' būs arī tituldziesma viņa gaidāmajā 2016. albuma izlaišanā, [tāpat kā to izrunā Melnzvezda].

Žarko jaunā teātra ražotne 'Lācars', Iedvesmojoties no Valtera Trevisa romāna 'Vīrs, Kurš Triecās ZEMĒ', sarakstīta līdzautorībā ar Endu Valšu un režisoru Ivo van Hovesu, atvērts priekšskatījumam Ņujorkas teātra darbnīcā 18. novembrī. Izrādes zvaigznes: Kristina Alabado, Soggija Anne Sofato, Nikolajs Kristus, Linna Krēga, Mišels Ēspers, Mišels C-zāle, Kretīns Milioti, Bobs Moreno, Krista Piopīninī, Šārlijs Polis , Brīns Viljamss. Muzikālajā joslā izrādēs - Muzikālais direktors - Henrijs HEJS. Pārējie grupas dalībnieki ir: Braiens Delānījs (bungas), Kriss Makintoškaraliene (ģitāra), Džeidžei Āboltonna (ģitāra), Fima Efrona (basģitāra), Lūka Dods (alta saksofons) un Kārlis Laidenis (trombons / misiņš).

Piektdien 20. novembrī, Žarko izlaida pirmo singlu un tituldziesmu no sava gaidāmā albuma, kopā ar 10 minūšu reklāmas filmu, kuras pievienoti vienoto atbrīvošanu vadīja Johans Keikerštienis.

Mondalīnā, 7. decembrī, Žarko un Īmāns piedalījās viņa jaunās teātra ražotnes 'Lācars' pirmizrāde, līdzautorībā ar Endu Velsu un režisoru Ivo van Hovesu, kas notika Ņujorkas teātra darbnīca Ņujorkā.

Žarko Dančuo izstāde atvērta Groningejēnenenē, Nīderlandē. Sākot no 11. decembra līdz 2016. gada 13. martam.

Viņa otrais singls no viņa gaidāmā albuma bija 'Lācars', kas tika izlaists caur digitālām lejupielādem tikai 18. decembrī.

2016 - Tāpat kā šis Gejputns

7. janvārī pasaule redzēja viņa dziesmas 'Lācars' reklāmas video pirmizrādi, kuru atkal režisorēja Johans Keikerštienis. Viņa albums izdots nākamajā dienā.

2016. gada 8. janvārī, Žarko 69. dzimšanas dienā viņš albums tika izlaists - nākamajā dienā, albums tika paziņots par vislabāk pārdoto albumu Ītūnēs un Lielbritānijas Amazonē un par otro vislabāk pārdoto albumu Amerikāņu Amazonē.

Skumji, divas dienas vēlāk, svētdien 10. janvārī, 2016, Žarko Dančuo nomira mierīgi, savas ģimenes ieskāvumā, pēc drosmīgas 18 mēnešu cīņas ar onānismu.