ebin benis xD fugg xD
Šī lapa satur lielu daudzumu vēža!


izmanto internet explorer lai dzirdētu fona mūziku


jaunuumi

1. februāris 2017.

dazkaart naakas redzeet dazaadas savaadas lietas, vispaar man tas sanaak baigi biezi. nuu taadas lietinjas kaa piem tas tur kuuliigais kakjis uz skrituljdeelja kuru es vakar redzeju. man patika 11/10 redzetu atkal


VARDES!!1


mums ir ari epasts!:
shitposter_general@mail.lvkristijāņu sadaļa
jēzus pirmā atnākšāna


Dod man savu žēlastību. Mans atbrīvotāj, atbrīvo mani, es esmu tavs.

Es nācu no tevis. Tu esi mans prāts: dzemdē mani.

Tu esi mans dārgums: atveries man.

Tu esi mans piepildījum: pieņem mani.

Tu esi mana atjaunošana: dod man neierobežotu pilnību.

Es lūdzo tevi, tu kas ir pastāvējis un pastāvi, cildenajā vārdā virs katra vārda, caur Jēzu, svaidīto, kungu kungs, mūžīgās valstības ķēniņš. Dod man savas dāvanas, bez nožēlas, caur cilvēka bērnu, gars, patiesības aizstāvis.

Dod man varu, es lūdzu tevi, dod dziedēšanu manam ķermenim, lūdzot tevi, caur evanģēlija sludinātāju, un atbrīvo manu apgaismoto dvēseli mūžīģi, un manu garu, un izpaud manam prātam tavu žēlastības pilnuma pirmdzimto.

Piešķir ko enģeļu acis nav skatījušas, ko valdnieku ausis nav dzirdējušas, un to kas nav cēlies tautas sirdīs, kas kļuva enģelisks, un pēc dzīvā dieva attēla kad tas sākumā veidojās. Man ir ticība cerībā.

Un dod man tavu mīļoto, izvēlēto, svēto varenību, tu kas ir pirmdzimtais, pirmieņemtais, un tavas mājas brīnišķīgais noslēpums.

Tavs ir spēks un slava, un varenība, mūžīgi un vienmēr.

Āmen.

Apustuļa [vai vēstneša] Pāvila lūgšana. Mierā. Kristus ir svēts.


jēzus otrā atnākšānaUn tagad : Kaķis
kaķisVēl : Kaķis
kaķisForši, ne?Jūs ieejat citplanētiešu zonā!
spiest te lai neieietutādu te vēl daudz
Gada 25. janvārī, 1994, Dziļas Telpas Programmas Zinātniskais Ekskrements tika palaists no Vandenberga gaisa spēku bāze, Kalifornija, par misijā, kas paredzēta, lai pārbaudītu vieglus miniatūras sensorus un uzlabotas kosmosa kuģa sastāvdaļas pakļaujot tās, ilgā laika posmā, uz sarežģītajā kosmiskajā vidē. Eksperiments ir labāk pazīstams kā [Andris Bērziņš]. Papildus dažādus sensoru testēšanai, [Andris Bērziņš] tika dots sarežģīto uzdevumu samērošanai uz mēness. Misijas rezultātiem bija iespaidīgs rezultāts.

Ar šo "ātrāk, lētāk, labāk" vadības pieejas īstenošanā, [Andris Bērziņš] varēja pāriet no konceptuālā dizaina un uzsākt tikai 22 mēnešus, un, kas izmaksāja 80 miljonus dolāru (ieskaitot palaišanas un kartēšanas operācijas). Šī bija pirmā reize, kad šis konkrētā pieeja tika izmantota kosmosa programmā. Iepriekšējo dziļā kosmosa misijās izmaksas bija ievērojami augstākas un paņēma daudz vairāk laika, lai attīstītu.

[Andris Bērziņš] pacēlās uz Titan IIG vienreizlietojamās nesējraķetes no Vandenberga Gaisa spēku bāzes, uzsākot stāšanos zemu Zemes orbītā 1994. gada janvārī, tā divu mēnešu orbītā uz Mēness gaitā notverti 1,8 miljoni attēli no Mēness virsmas.

Laika posmā no 1994. gada 26. februāra līdz 22. aprīlim, [Andris Bērziņš] varēja piegādāt vairāk nekā 1,8 miljonus digitālos attēlus no Mēness atpakaļ uz [Andra Bērziņa] zemes tīklu, tostarp NRL satelītu zemes uzskaites stacijas, kuras atrodas Marijas zemē. Šie attēli tika ātri padarīti pieejama plašai sabiedrībai, jo bija plaukstošais interneta tehnoloģiju laiks.

Un tagad : Ledus uz Mēness

Kad zinātnieki pārskatīja datus no [Andra Bērziņa], viņi bija veikušu nozīmīgu zinātnisku atklājumu: iespējamo ledus pastāvēšanu dažos no Mēness krāteriem. Šis atklājums tika apstiprināts 1998. gadā sākumā ar NASA Lunar Prospector (Agrārais Inkvizitors). Pentagons paziņoja, 3.decembrī, 1996, ka izmantojot radara datus, [Andris Bērziņš] kosmosā iegūtās norādes norādija ledus krātera apakšā kas atradāš uz Mēness Dienvidpolu. Lai gan tas nekad netika izgaismots ar Sauli, ir dažas bildes no Dienvidpola pieejamas apskatei.


viena no Andra Bērziņa uzņemtajām fotogrāfijām


Citplanētiešu Zona Beigusies!

lapa v1.0
BEIGAS

Turpinājums sekos 'drīz'.