Lavijas Nēģeru Geju Biedrības logotips Pret rasu, dzimuma un seksualitātes diskriminācju Latvijā kopš 2014. gada
Biedrība dibināta 2014. gadā lai pievērstu sabiedrības uzmanību dažādām grūtībām ar kurām saskarās etniskās un seksuālās minoritātes.
Daži uzskata ka termins nēģeris ir aizkarošs, jo tas tiek saistīts ar negroīdu rases pārstāvju paverdzināšanu dažādās angļu kolonijās, tomēr daži neapzinās ka Latvijas teritorijā nekad nav notikusi masveida negroīdu rases apspiešana un ka šī biedrības mērķis ir tieši Latvijas teritorijā dzīvojošo negroīdo un citu rašu atbalsts.
Lai gan biedrības sākotnējais mērķis ir bijis vīriešu dzimuma homoseksuālo afrikāņu tiesību un brīvību aizsardzība, mēs arī iesaistāmies citu dzimumu, seksuālo orientāciju, etnisko piederību aizstāvībā un sabiedrības uzmanības pievēršanā.
Ja ir nepieciešams kontaktēties ar lapas administratoru, ir pieejama elektroniskā pasta adrese anusu.laizitajs@outlook.com

LNGB - 3 gadi

Pēdējos trijos šīs biedrības pastāvēšanas gados mums ir izdevies pievērst nedaudz uzmanības Latvijas homoseksuālo afrikāņu kopienai, kā arī veicināt līdzcietību pret šo un daudzām citām kopienām. Mēs turpināsim uzsākto arī nākamajos biedrības pastāvēšanas gados.

Homoseksuāļu džihāds

Pēdējos mēnešos ir radusies jauna islāmistu kustība, kura cenšas pakļaut visas pasaules heteroseksuāļus un tos iznīcināt, vai arī pārvēst par homoseksuāļiem.

Mēs dziļi nosodām šo rīcību, jo vardarbīga rīcība homoseksuālisma vārdā panāk tikai vēl lielāku homoseksuāļu apspiešanu, kā arī vispasaules homoseksuālismu ir iespējams panākt arī miermīlīgā ceļā, lai gan jautājums par to vai tas vispār ir vajadzīgs mēs atstājam jūsu ziņā.

Latvijas Nēģeru Geju Biedrības jaunā mājaslapa

Sadarbojoties ar Mopu Mopjāni mēs esam izveidojoši jaunu mājaslapu, kas vispār ir pirmā lapa biedrības vēsturē. mēs varēsim izmantot šo lapu, lai piegādātu informāciju par šo biedrību plašākai sabiedrības daļai.


Latvijas Nēģeru Geju Biedrība © LNGB biedri 2017